Kołatanie serca a głód

witam mam 25 lat od długiego czasu mam tak że jak jestem głodna to strasznie zaczyna mnie trząść i mam arytmie serca ale jak już coś zjem to wszystko wraca do normy co to może być bardzo proszę o odpowiedź dodam że mierzyłam sobie cukier nie raz na czczo i był prawidłowy bardzo proszę o odpowiedź

to są objawy hipoglikemii czyli niskiej glukozy. Mózg pracuje tylko na glukozie i tlenie ( razem)
Badanie: test obciążeni e75 g glukozy z oznaczeniami cukru po 1,2,3 godz.
leczenie: dieta bez cukrów prostych , częste małe posiłki ( kanapka w kieszeni ale na cukier !)