Nagłe uczucie głodu, zawroty głowy

Witam moje pytanie jest dość dziwnie zauważyłem że nagle robię się głodny zaczyna mi się kręcić w głowie cały się trzepie nikty tak nie miałem i jest do też dziwne że nagle jestem głodny.w jednej chwili jest wszystko ok czuje się świetnie i nagle jestem bardzo głodny Kiedy zjem wraca wszystkie do normy co może być przyczyną takiego nagłego napadu głodu?? Z góry dziękuję za radę

Witam

Tak moga manifestowac sie epizody hipoglikemii (niskiego poziomu cukru we krwi) - warto w takiej sytuacji oznaczyc poziom glukozy, chociazby glukometrem. Niekiedy tego typu objawy sa objawami zwiastunowymi cukrzycy, stad warto to sprawdzic.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga