Kołatanie serca, depresja przy menopauzie

Mam 52 lata jestem w okresie menopauzy i jestem w fatalnym stanie fizycznym i psychicznm. Okropne zmeczenie kolatanie serca, nogi jak z waty , depresja, wypadanie wlosow i tycie. ciagle uczucie jak bym miala kluske w gardle. kilka dni temu mialam robione USG tarczycy i wykazalo ze mam centymetrowa cyste po lewej stronie. Czy to ta cysta moze byc powodem tych wszystkich objawow, badania poziomu hormonow tarczycy sa w normie. Dziekuje za odpowiedz

Konieczna pełna konsultacja u Ginekologa-Endokrynologa i Neurologiczna, analiza wszystkich wyników i bezpośrednie badanie...
Może warto zadbać o zdrową dietę i gimnastykę, może leki hormonalne okresowo, może też przeciwdepresyjne?..
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Udzielając Pani odpowiedzi drogą Online, myślę, że cysta nie jest bezpośrednią przyczyną występujących u Pani symptomów.

Zawsze może Pani zasięgnąć porady u lekarza Panią prowadzącego, który zna i leczy Panią.

Gdyby zechciała pani ze mną porozmawiać na Skype, zapraszam serdecznie do kontaktu .

Życzę Pani tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej
tel. 502 749 605