Kołatanie serca i brak tchu u 33-latki

Witam.Chciałam zapytać , ciśnienie mam 119/80 a puls powyżej 80 czasami 95 i czasami czuję jak moje serce mocniej zabije jakby kołatanie i nagle czuje że brakuje mi tlenu.Po 10min przechodzi .Zastanawiam się czy to coś czym powinnam się martwić.pozdrawiam Ewa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy mogą wskazywać na występowanie zaburzeń rytmu serca. Wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa.