Kołatanie serca, ściśnięty żołądek po rozstaniu

Już nie wiem jak sobie pomóc aby było mi lżej. Nie mogę spać ani jeść, ciągle mam kołatanie serca albo ściśnięty żołądek. Minęło już 6 tygodni od rozstania. Zapisałam się na aerobik, jeżdżę na rowerze, tańczę,wpadam w ramiona innego mężczyzny ale nic nie pomaga pozbyć się tego uczucia lęku, niepokoju, braku zrozumienia jak to możliwe, że on przestał mnie kochać z dnia na dzień?????? Tak walczył o moją miłość, płakał jak dziecko kiedy chciałam odejść, błagał o wybaczenie i o jeszcze jedną szansę

Witam,
6 tygodni, to jeszcze jest ten, czas, gdy może Pani odczuwac dyskomfort po zakończeniu związku. Rozpoczynanie nowych romansów przed pogodzeniem się z zakończeniem ostatniego związku nie jest dobrym pomysłem. Ćwiczenia też nie zawsze pomagają. Jeżeli chciałaby Pani sobie pomóc można udać się na wizytę do psychoterapeuty.
Nie wiadomo dlaczego partner postanowił odejść. Być może sytuacje, w której on zakończył relację a nie Pani, było dla niego łatwiejsze. Ważniejsze jednak od jego motywów są Pani myśli i uczucia. Zachęcam do podjęcia psychoterapii podczas której będzie się im Pani mogła przyjrzeć bliżej oraz otrzyma Pani wsparcie,

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witam, wciąż odczuwa Pani żal i smutek po rozstaniu z mężczyzną, zwłaszcza ze rozstanie było dla Pani zaskoczeniem. Od tego wydarzenia minęło 6 tygodni. Aby powrócić do równowagi potrzebuje Pani więcej czasu. To zrozumiałe że stara się Pani oderwać od bolesnych wspomnień, uczucia niepokoju, lęku. Zajęła się Pani sobą, ćwiczy, jeździ na rowerze, tańczy. Być może pomocna będzie również rozmowa z osobą bliską, przyjaciółką lub konsultacja z psychologiem. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie