Kolonoskopia i usunięcie polipów

witam, mam 51 lat Dwa miesiące temu miałam kolonoskopie w trakcie której usunięto dwa duże polipy. Po zabiegu biegunka i bóle ustąpiły. wydawało się ze wszystko jest w porządku ale kilka dni temu biegunka i silny ból powróciły. lekarz rodzinny zapisał leki, jak to nazwał na wyregulowanie tego wszystkiego po zabiegu. po ich odstawieniu jest trochę lepiej ale biegunka się utrzymuje , ból jest słabszy. chciałabym się dowiedzieć co możne być przyczyna takiego powrotu dolegliwości.

Prawie zawsze, polipy jelita ( nawet te duże ) nie dają żadnych objawów, w szczególności takich jak biegunki i ból brzucha. Zwykle stwierdza się je przypadkowo podczas kolonoskopii i usuwa, bowiem uznawane są za stan przednowotworowy.
Powinna Pani zatem udać się po poradę do gastroenterologa, ponieważ Pani objawy nie mają zadnego związku z przebytym usunięciem polipów i musi istnieć inna przyczyna, które te objawy powoduje.