Kolposkopia i brązowe plamienia przed okresem

Witam .Panie Doktorze jestem po kolposkopii i mialam robiona cytologie w marcu u Pana w gabinecie w Krakowie ,wynik 2 kontrola za rok ,jednak od 2 miesiecy pojawia mi się przed miesiaczką plamienie brązowe ktroe trwa 7 dni.dodam ze biore anty i nie mam 1 jajnika .Błagam czy tak się moze zdarzyć ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można cis więcej powiedzieć.