Konieczność chemioterapii po usunięciu piersi

Witam, właśnie się dowiedziałam,że mama musi mieć usuniętą pierś. Ma raka piersi niezłośliwego i bez przerzutów. Czy po usunięciu piersi musi przejść chemioterapie, jesli tak to jak długo to trwa. Czy ja, moja siostra i moja córka jesteśmy zagrożone wystapieniem tej choroby. Czy powinnyśmy wykonać jakieś badania. Moja córka ma 6 lat. Pozdrawiam Agnieszka

Witam , nie rozumiem wpisu - Mama ma raka piersi niezłośliwego i bez przerzutów a ma mieć usuniętą pierś?!?! Myślę , że Mama jest pod odpowiednią opieką w CO w W-wie! PROSZĘ DOKŁADNIE ZASTANOWIĆ SIĘ CO DO DALSZYCH PYTAŃ DO MNIE I... wtedy napisać!!! Pozdrawiam , z.żurawski