Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Konsultacje związane z zastosowaniem nici z haczykami

Dzien dobry, Pani Doktor, chcialabym uzyc nici z haczykami, jak dlugo utrzyma sie efekt podciagniecia ? ile nici potrzebuje do podciagniecia brwi, ile policzkow i ile na marionetki ? Jestem po liftingu, wiec nie jest zle, zakladajac, ze po 2 nici na strefe, jaka bylaby cena ? chce rowniez lipolize na wzgorek lonowy, ile iniekcjii potrzeba do zlikwidowania pokladow tluszczu ? Wiem, ze nie mozna dokladnie bez konsultacjii, ale prosze o przyblizenie. Dziekuje
KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu

Jak wybrać chirurga plastycznego?

Chciałabyś zrobić operację plastyczną, ale nie wiesz, jak wybrać dobrego specjalistę? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze chirurga plastycznego.

Dzień dobry,

Zapraszam na konsultację, będzie możliwość zbadania Pani wysłuchania oczekiwań spokojnej rozmowy i wyjaśnień aby dobrać odpowiedni zabieg.
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej
kontakt@drjaworowski.pl

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy