Kość pęknięta w śródstopiu a możliwość zdjęcia gipsu we wcześniejszym terminie

Witam, wczoraj byłam na pogotowiu, powiedziano mi że mam kość pękniętą w śródstopiu, założona mi gips i powiedziano, że mam tak chodzić przez 6 tygodni. Moje pytanie jest takie: czy jest jakaś szansa, że będzie można zdjąć gips wcześniej i normalnie uczestniczyć w weselu które jest za niewiele ponad miesiąc? Z góry dziękuję za odpowieź.

Witam,
fizjologii kości u osoby dorosłej się raczej nie oszuka. Sugeruję aby cokolwiek Pani zamierza było robione pod kontrolą ortopedy. Do czasu wizyty kontrolnej proponuje leki takie jak np Osteogenon 2x1 doustnie - lek na receptę.