Kościec bez zmian ogniskowych o charakterze naciekowym
Witam,mama miała robioe tk jamy brzusznej.Wszystko ok,tylko tk chwyciło też płuca.W opisie "... kościec bez zmian ogniskowych o charakterze naciekowym"?Co to znaczy?Proszę o odpowiedź.Dziękuje z góry :)

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Przyczyn takiego wyniku badania może być wiele np. zmiany zapalne.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowanie.
Pozdrawiam.