Kosmetyki na usunięcie przebarwień po wrastających włoskach

Dzien dobry.Mam pytanie czy istnieje jakis krem,balsam lub zabieg aby usunac przebarwienia po wrasyajacych wloskach.Dodam ze mam dosc sucha skore na nogach ktora nie pozwala wloskom wychodzic na wierzch,pilingi za duzo nie pomagaja.Chcialabym przestac sie wstydzic i zakladac krotkie spodniczki.prosze o pomoc

Jedynym skutecznym zabiegiem przy wrastających włosach jest wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji w odstępie co 7-10 dni, po tym okresie 1xw miesiącu wykonuje się zabieg. Zanim nogi się wyleczą, chwile to potrwa.