Przebarwienia po zastosowaniu depilatora

Mój problem polega z pozostałościami po używaniu depilatora. Poradziłam sobie już z wrastającymi włoskami, jednakże pozostały po nich jakby fioletowe blizny oraz przebarwienia. Czym je zlikwidować?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u dermatologa badz kosmetologa celem zbadania zmian i dobrania jak najlepszej terapii. Pozdrawiam