Koszt założenia protezy na ubytki zębowe

Witam moje pytanie :czy można założyć protezę na na ubytki zębów ,a konkretnie na 1,4.6.7 i jaki byłby to koszt dziękuję i pozdrawiam

Braki tych zębów mozna uzupełnic wieloma metodami, proteza ruchoma jest w tym przypadku mozliwa, ale najmniej pożądana. Proszę udac sie do lekarza stomatologa a uzyska Pan pełna informacje na ten temat

Witam, można założyć protezę ale przy takich brakach jest to bardzo duży dyskomfort noszenia takiego uzupełnienia.Proszę raczej zastanowić się nad uzupełnieniami stałymi.Co się tyczy kosztu protezy to musi Pan udać się do gabinetu i tam na pewno uzyska Pan wyczerpującą odpowiedź.