Ubytki zębowe a ich uzupełnianie

Witam Posiadam ubytki zębów w żuchwie i szczęce po lewej stronie od 3 do 6.Proszę o poradę w jaki sposób najlepiej uzupełnić te braki.Chciałabym uchronić sie przed proteza ruchomą.Czy będzie to wogóle możliwe?Z góry dziękuję za poradę i odpowiedż.Pozdrawiam serdecznie.

Witam!
Jeśli nie chciałabyPani protezy ruchomej,to można rozważyć mosty protetyczne z porcelany na podbudowie metalowej.Zrobienie takiego mostu wiąże się ze szlifowaniem zębów filarowych i nałożeniem na nie koron,ale dużo zależy od stanu tych zębów ,więc musi o tym zdecydować lekarz! Można też wstawić implanty,ale to inne wymagania medyczne i koszty...
Pozdrawiam.

Witam, ma Pani dwie możliwości: może Pani wstawić implanty albo zrobić most. Jedno i drugie są uzupełnieniami stałymi tzn. nie wyjmuje się ich. O tym, które jest najbardziej odpowiednie dla Pani powinien zadecydować lekarz, radzę skonsultować się i porozmawiać bezpośrednio z lekarzem. Pozdrawiam