Kręcz szyi a sposoby leczenia

Witam, od 4 lat mam krecz szyji nie moge się z tym pogodzić dlatego ze dostawalam botox na rozluznienie miesni.. Niestety ostatni raz nawet w 10% nie pomogło.Zastanawiał się nad operacja tylko mam pytanie czy długo się czeka na taki zabieg? Czy to jest w miejscowym znieczuleniu czy pod narkoza ? Chciałaby się dowiedzieć czegoś więcej.... Lecz nigdzie nie ma takiego tematu na internecie.Zanim pojazd do lekarza. Nie daje rady normalie funkcjonować proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie wizyta u specjalisty. Na wizycie dowie się Pani o czasie oczekiwania, metodzie operacyjnej i rodzaju znieczulenia używanego w danej placówce.