Krew na papieprze i ropa 3,5 miesiąca po wycięciu ropnia okołoodbytniczego

3,5 miesiąca temu miałem operacyjnie wycinany ropien okołoodbytniczy,czyszczony w szpitalu. Po miesiącu zauważyłem, że często po oproznieniu rano mam swieza krew na papierze oraz troszke ropy po godzinie. Nie boli to miejsce i nie mam żadnych problemow .. Bylem u lekarza i stwierdzil, że nadal sie goi i musze uzywac gaziki i odkarzać. JEstem zdziwiony bo w internecie dużo czytałem i to raczej nie powinno tyle trwać. Chciałbym zapytać innego doświadczonego lekarza, czy to tyle może trwać?

Wiecej informacji znajdzie Pan na naszej stronie ( nalezy skopiować i wkleić do przeglądarki poniższy link):

http://www.melitamedical.pl/leczenie-przetok-okoloodbytniczych/