Krew przy podcieraniu miesiąc po cesarce

Witam 28 maja miałam cesarkę i od wczoraj pojawiły się bòle brzucha, nòg , plecòw i plamienie i przy podcieraniu żywa krew. Około 2 tygodnie temu miałam robione USG brzycha bo odchody porodowe miałam tydzień i się zatrzymały i ponownie były i był też antybiotyk bo odchody były cuchnące . Odchody poporodowe zanikły około 4 dni temu a teraz pojawiła się ta krew.Co to może być bardzo się martwie mieszkam w UK i tu nie nam jak iść do ginekologa.Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz .

Piotr Pilarski

Jest to niepokojący objaw. Niestety bez badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną krwawienia. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.