Krioterapia kręgu szyjnego a ból gardła

Czy możliwe żeby przy krioterapii kr szyjnego nabawić się bólu gardła i większego kataru? Zmagam się z polipem w zatoce i zatkanym nosem i wiele odp tu uzyskałam za co dziękuję (K.D. ;-)), czekam by móc zrobić rtg zęba bo miałam duże dawki promieniowania i sprawdzić czy polip ma coś wspólnego z ząbkiem. I dzisiaj po czwartym "mrożeniu" mam właśnie takie gorsze samopoczucie oddechowe, bardziej zatkany nos, czy mogę sobie zaszkodzić czy to po prostu reakcja chorego organizmu? Jestem z Krakowa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, krioterapia nie powinna spowodować takich objawow jednakże zalecam wizyte u lekarza domowego w celu konsultacji i wykonania badania. Pozdrawiam