Krosta na wargach sromowych u kobiety w ciąży

Jestem w 28 tygodniu ciąży dzisiaj miałam wizytę u lekarza , powiedziałam jej , że wargi sromowe mnie swędzą Ona popatrzała i zapytała czy poniżej warg występowała wcześniej ta krostka która tam teraz jest , powiedziałam ,że nie a Ona to dobrze bo wtedy by było źle i przepisała mi PliveFem i Clotrimazolum.Gdy wyszłam z gabinetu poszłam do toalety i zobaczyłam ,że chyba rzeczywiście tej krostki tam nie było. Czy coś mi grozi? Czy coś grozi mojemu dziecku? Wizytę mam za miesiąc .Proszę o odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Proszę zaufać Pani ginekolog i zastosować zaleconą maść i żel do higieny intymnej.