Krosta z wydzieliną obok sutka

Witam Serdecznie.Chciałbym prosić o pomoc z krostą obok sutka.Mam ją od 2 lat i caly czas z niej po trochu wycieka coś białego przy wyduszaniu.Jak pryszcz tylko wygląd sutka,mniejsze i nie chce wszystko wyjść do końca.Chciałbym mieć na to skuteczny lek bez recepty : (

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zmiana wymaga przede wszystkim zbadania przez lekarza / dermatologa /, dopiero na tej podstawie można rozpocząć jakiekolwiek leczenie. Przyczyną dolegliwości może być obecność dodatkowej brodawki, może to też być zmiana zapalna.