Strup i wydzielina z sutka

Jestem mężczyzną w wieku 21 lat, jakiś czas temu zeszła mi skóra z jednego sutka i strasznie ciężko sie goi. Ciągle rana sie sączy, tworzy się strup spod którego co jakiś czas wycieka coś co przypomina ropę. Nie mam pojęcia jak przyspieszyć gojenie się tej rany.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę pokazać zmianę lekarzowi, bez jej obejrzenia ciężko dać jakiekolwiek zalecenia.
Pozdrawiam