Zapytaj lekarza

1 , 0 3 7 , 2 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krosty i ślady a terapia hormonalna

Witam serdecznie, Przez okolo 3 lata bralam diane 35 jednak pomimo jej stosowania calkowicie tradzik nie zginal juz wtedy mialam tendencje do pojawiania sie podskórnych zgrubień utrzymujących się na twarzy przez kilka dni teraz natomiast nastapila porażka na brodzie w okolicy ust pojawilo mi sie z 5 chrost ktore sa twarde wypelnione ropa i krwia smaruje czarna maścią,benzacne i substancja na bazie spirytusu jednak krosty te sie utrzymuja a w sumie juz zmieniaja sie w czerwone slady...co moge z tym zrobic pomozcie:(

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Szanowna Pani,

Najlepiej gdyby udała się Pani do dermatologa. Chodzi o to, by lekarz mógł obejrzeć te zmiany, a poza tym porozmawiać o dotychczas stosownym leczeniu i metodach walki z trądzikiem. Tylko wtedy można będzie właściwie zadziałać na pojawiające się wykwity.

Pozdrawiam serdecznie

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0

Proszę udać się do dermatologa, obejrzy rodzaj krost i przepisze maść z antybiotykiem, również można wykonać peeling medyczny u dermatologa lub w klinice medycyny estetycznej, lekarz dobierze rodzaj peelingu do potrzeb skóry.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy