Krótki ból głowy po sporadycznym seksie

Mam 24 lata, jestem kobieta. Od 4 lat współżyje z narzeczonym. Sporadycznie ( max. 2 razy do roku) zdarza mi się ból głowy po seksie. Jest to bardzo krótki ból występujący tuż po orgazmie. Czy może to być objaw choroby.?

Witam panią
To co się pani przytrafiło jest opisane jako incydent post coitum - występuje bardzo rzadko ale występuje. Jeśli później ustępuje , to nie potrzebuje się pani martwić, chyba ,że jest związany ze stałym wzrostem ciśnienia to proszę się wtedy skonsultować ze specjalistą. Jeśli nie to traktować jako zdarzenie incydentalne. Pozdrawiam