Krwawa plama pojawiająca się na penisie

Witam. Około miesiąca temu na moim penisie, konkretnie żołędziu, pojawiła się mała krwawa plamka. Nic sobie z tego nie robiłem, ale dzisiaj ( też po masturbacji ) plamka się trochę powiększyła. Proszę o poradę co to może być i czy jest to groźne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Być może pękło jakieś naczynie krwionośne i kolejny wzwód powoduje dopełnianie się wylewu. Konieczna wizyta u urologa oraz zakaz masturbacji.