Krwawienia między miesiączkami po zabiegu usuwania nadżerki

Witam! 2011-miałam zabieg nadżerki metodą LEP.Po pół roku pojawiły mi się krwawienia między miesiączkami.Miesiączki mam między 19-28 dni.Około tygodnia przed okresem mam plamienia, które trwają już do miesiączki.Byłam na wizycie u lekarza,mam przerośniętą macicę,na usg endometrium miało 4mm,miałam już plamienia,a po 4 dniach od usg dostałam miesiączkę.Lekarz skierował mnie na czyszczenie macicy,żeby móc dobrze dobrać po wyniku terapię hormonalną.Mam 34 lata.Czy takie czyszczenie jest konieczne?

Tak jest konieczne, skoro tak zalecił ginekolog, skoro ma Pani krwawienia międzymiesiączkowe, skoro macica jest powiększona. Rzeczywiście dopiero na podstawie wyniku wyskrobin z jamy macicy ginekolog będzie mógł zastosować odpowiednie leczenie.