Krwawienie a podejrzenie ciąży

Witam moje pytanie mnie zastanawia podejrzewam że jestem w ciąży ale zaczełam krwawić ,krew jest inna są też żyłki krew różowa ten okres różni się od innych ...czy jest możliwe zrobienie testu ,dodam że miałam dwa lata temu usuwaną nadżerkę .

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Może Pani wykonać test ciążowy - wynik testu ciążowego jest najbardziej wiarygodny, gdy jest przeprowadzany po ok. 14 dniach od stosunku płciowego. Jeżeli występujące krwawienie budzi Pani niepokój, zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.