Krwawienie dziąseł, płyn w barku a Sarkoidoza
Witam , mam 25 lat problemy zaczęły się około 2,5 roku temu . Krwawienie z dziąseł , nieswoiste zapalenie jelita grubego , niewielka ilość płynu w barku , sarkoidoza węzłów chłonnych . Później było tylko gorzej ból głowy , drżenie mięśni , skoki ciśnienia , zaburzenie widzenia , problem w przełykaniu a teraz duszność (problem z oddychaniem) węzły chłonne ciągle się zmniejszają i powiększają. Prof.po zobaczeniu RTG powiedział że sarkoidoza mija samoistnie . Poza tym wszystkie wyniki w normie.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety w podanym opisie nie zawarł Pan konkretnego pytania do którego miałbym się odnieść. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.