Sarkoidoza węzłów chłonnych u 23-latka
Witam , mam 23 lata w listopadzie stwierdzono u mnie sarkoidozę węzłów chłonnych a kilka miesięcy wcześniej w Maju zapalenie jelita grubego dokładniej Esicy . Dodam tak że , że mam wady zwyrodnieniowe kręgosłupa C i wypuklinę w LS . Po badaniu CT klatki piersiowej z kontrastem poczułem się źle i w tedy dostałem pierwszej arytmi następnej na oddziale pulmonologi markery nic nie wykazały EKG również a mam klucia promieniujące do lewego barku , ból stawów, drętwienie palcy.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety dość lakonicznie opisał Pan swoje objawy, co właściwie wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Mówiąc ogólnie opisana arytmia wymaga konsultacji kardiologicznej. Pozostałe dolegliwości także wymagają diagnostyki, którą powinien pokierować lekarz medycyny rodzinnej.