Krwawienie i swędzenie okolic łechtaczki

Witam, wczoraj zaczęły mnie swędzić okolice lechtaczki, dzisiaj zauważyłam krwawienie (niewielkie) również z tych okolic, wkoło lechtaczki mam trzy jakby krostki. Co to może być? Czy można to wyleczyć domowymi sposobami? Jestem poza miejscem zamieszkania, wiec nie mam możliwości skonsultowania tego z ginekologiem.

Może być kilka rzeczy, z tego opisu nie postawię konkretnej diagnozy. Trzeba będzie jednak pójść do lekarza, poza miejscem zamieszkania też są ginekolodzy. Odradzam samodzielne leczenie, domowym sposobem można ugotować zupę, a nie uprawiać medycynę.