Krwawienie międzymiesiączkowe a owulacja

Witam.
16 dnia cyklu miałam robione USG na którym wyszło, że miałam pęcherzyk owulacyjny 18 mm, później po czterech dniach i po treningu na siłowni dostałam mocnego krwawienia, które ustało, ale jeszcze dwa dni później miałam krwawe plamienia. Badania hormonalne mam w porządku.
Dodam jeszcze, że staramy się z mężem od dziecko. Czy owe krwawienie mogło być spowodowane owulacją?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

Najprawdopodobniej było to krwawienie związane z owulacją. Takie krwawienia trwają zazwyczaj około 1-2 dni. Gdyby w kolejnych cyklach krwawienia były dłuższe lub zmienił się czas ich występowania wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam