Krwawienie po miesiączce u 23-latki

Witam,od ponad roku zauważyłam częstsze miesiączki u mnie.Tzn mam normalnie miesiączkę a ok 2 tyg po niej znów mam krwawienie ktore takze trwa 7 dni i tak jest cały czas od roku,tylo przez dwa miesiące okres miałam normalnie.Dodam że pierwsza miesiaczka w miesiacu jest bardzoo bolesna natomiast ta drug bezbolesna,nie wiem czy to normalne czy oznacza jakąś chorobe.Dodam ze mam 23 lata,coraz częsciej boli mnie glowa ale to raczej bez z zwiazku

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa oraz badanie tsh, może to problemy z tarczycą.
Pozdrawiam