Krwawienie po orgazmie: co robić?

Witam. Jestem w 5 tygodniu ciąży. U lekarza byłam 4 dni temu i jeszcze nie widział zarodka. Wczoraj miałam orgazm i zaraz po tym wystąpiło ciemne krwawienie. Na drugi dzień ustało, pojawiają się tylko delikatne kropelki. Czy to groźne? Może należy szybko zgłosić się do lekarza?

Witam serdecznie.
Każde plamienie/krwawienie w ciąży wymaga konsultacji ginekologicznej. Niestety może być ono objawem poronienia. Chociaż w Pani przypadku skoro plamienie ustało było ono wynikiem wcześniej odbytego stosunku. Pomimo tego powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.