Czym spowodowane jest krwawienie po orgazmie?

Krwawienie po orgazmie. Gdy stosunek nie konczy sie orgazmem z mojej strony, podczas niego jak i po nie występuje żadne krwawienie. Natomiast, w momencie orgazmu występuje u mnie krwawienie z pochwy. Występuje jednorazowo, po zakonczeniu. Czym to jest spowodowane ? Wizyte u mojego ginekologa mam za dwa miesiące , jednak nie daje mi to spokoju. Dodam ze ten problem pojawil sie niedługo po ciąży, a obecnie stosuje antykoncepcję Nuvaring.

Proponuję przyspieszyć wizytę ginekologiczną.
Każde krwawienie niecykliczne wymaga wyjaśnienia przez specjalistę. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, 6/17