Krwawienie po zakończonej miesiączce

witam mam pytanie dwa tygodnie temu skonczyla mi sie miesiaczka a teraz znowu mam krwawienie nadmienie ze trzy tygodnie temu mialam zastrzyk epidural poniewaz mam rwe od zeszlego roku ,ale mi nie pomogl zaczynam sie martwic moze mam problem z miesniakami albo to guzy na jajniku bo czytalam ze objawy sa podobne do rwy kulszowej.Czy powinnam zrobic usg?nadmienie ze mialam robiona cytologie szesc tygodni temu i wynik byl w porzadku.miesiaczke przed zastrzykiem mialam raczej regularna.

Być może to tylko niewielkie krwawienie owulacyjne. Jeśli krwawienie nie ustąpi w przeciągu 1-2 dni trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do ginekologa. Aby wyjaśnić przyczynę krwawienia wymagane jest badanie fizykalne i być może USG przezpochwowe.