Krwawienie podczas badania kolonoskopii

Witam ! moja córka miala robiona kolposkopie i podczas badania zauwazyla ze splywa krew z fotela na ziemie przerazila sie iloscia ale lekarka powiedziala ze to z plynow kture sa zabarwione krwia czy to normalne? czytalam duzo o badaniach ale nigdzie nie jest napisane ze moze wystapic krwawienie czy lekarz nie uszkodzil czegos ? corka teraz lekko krwawi ale jest 1 dzien po zabiegu .lekarz pobral probki poniewaz cos tam sie pojawilo ! blagam o odpowiedz bo sie bardzo boje :(

Witam. Krwawienie rzeczywiście nie powinno się pojawiać w trakcie kolonoskopii, chyba że w jelicie grubym obecne są zmiany mające tendencję do krwawień. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.