Krwawienie podczas stosowania przedostatniej tabletki antykoncepcyjnej

od kwietnia 2014 biore tabletki teenia (zalecenie lekarza po poronieniu) zaczynam opakowanie w piątek więc kończę w czwartek. dzisiaj czyli w środę dostałam okresu a do końca opakowania jeszcze dwie tabletki. czy to normalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowe wystąpienie krwawienia podczas stosowania tabletek nie powinno być powodem do niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości wskazana będzie wizyta u lekarza.