Krwawienie podczas trzeciej tabletki antykoncepcyjnej przed końcem blistra

Witam , mam pytanie biorę od prawie 2 lat tabletki anty Atywia , wszystko bylo w porządku , do niedawnego czasu , że zostały mi jakies 3 tabletki do konca blistra i pojawiły się lekkie plamienia? dodam że regularnie wspołżyję i chłopak we mnie czasami kończy. Czy to może być ciąża? Dodam że ostatnio miałam sytuacje bardzo stresowe i prawie nic nie jadłam ? Czy to obniża działanie leku?

Witam,
szansa na ciążę przy stałej i odpowiednio przyjmowanej antykoncepcji są znikome.
Powinna Pani regularnie przyjmować posiłki podczas terapii, ich brak może obniżać skuteczność antykoncepcji ponieważ spowalnia Pani metabolizm nie jedząc.

pozdrawiam