Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Za 5 dni konczę 4 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i dziś rano dostałam krwawienie. Nie mam pojęcia od czego to jest, bardzo dobrze się czuję, a ciążę wykluczam na 100%, bo oprócz tabletek stosuje jeszcze prezerwatywy, a jeśli był stosunek bez prezerwatywy to bez wytrysku. Dlaczego dostałam to krwawienie?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Czasem zdarza się, że w trakcie stosowania tabletek krwawienie występuje wcześniej- trudno powiedzieć jaka jest przyczyna. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa w celu ustalenia dalszego postępowania.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy