Krwawienie przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Za 5 dni konczę 4 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i dziś rano dostałam krwawienie. Nie mam pojęcia od czego to jest, bardzo dobrze się czuję, a ciążę wykluczam na 100%, bo oprócz tabletek stosuje jeszcze prezerwatywy, a jeśli był stosunek bez prezerwatywy to bez wytrysku. Dlaczego dostałam to krwawienie?

Czasem zdarza się, że w trakcie stosowania tabletek krwawienie występuje wcześniej- trudno powiedzieć jaka jest przyczyna. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa w celu ustalenia dalszego postępowania.