Krwawienie w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

witam, stosuje antykoncepcje od 5 lat i nigdy nie zdarzyło mi się krwawienie, wszystko było ok, aż do teraz... w trakcie brania tabletek wystąpiło lekkie krwawienie podczas dwukrotnego oddania moczu później ustąpiło.Zostały mi 3 tabletki do końca.Czy podczas 7dniowej przerwy dostanę okres ? Co było powodem lekkiego krwawienia ? Tabletki zawsze biorę regularnie, nigdy nie zapomniałam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. W czasie wizyty będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.