Krwawienie z pochwy po stosunku

Witam. Dzisiaj (28.11) 2 razy włożyłem czlonka (byl cały suchy,bez preejakulatu) mojej kobiecie,a jakies pol godziny-godzine potem powiedziala mi ze jej leci krew z pocwhy. Zarowno moj czlonek jak i jej pochwa byla sucha,jest to jej 14 dzien cyklu a cykle ma 30 dniowe. Czym było spowodowane krwawienie,oraz czy jest ryzyko ciązy ?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Tak, w opisanej sytuacji istnieje możliwość zajścia w ciążę. Krwawienie mogło być spowodowane np. urazem mechanicznym (otarciem). Jeśli są Państwo zaniepokojeni, polecam kontakt z lekarzem ginekologiem.
z poważaniem
Michał Kurek