Krwawienie z przewodu pokarmowego po umieszczeniu sondy w żołądku

Witam, od pewnego czasu zauwazylam, w sumie chyba po tym jaak mialam wkladana sonde przez nos do zoladka, ze za kazdym razem gdy smarkam jest krew, badz jak sama wyciagne chusteczka ale delikatnie nie dkuviac, zawsze wszystko jest w krwi, czy to zwykle pekajace naczynka czy moze cos innego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe że tak, rozumie że nie jest to krawienie z nosa, a jedynie widzi Pani krew na chusteczce? Nie wiem też co oznacza "pewnien czas" tydzień? dwa? Proszę zakupić w aptece taki preparat do nosa w spreyu z wodą morską (taki dla dzieci) i nawilżać śluzówkę, jeśli nie pomoże można skonsultować z lekarzem.