Krwioplucie i niewydolność lewej komory trzeciego i czwartego stopnia

Jestem po pobycie w szpitalu.Stwierdzono krwuioplucieniewydolność lewej komory trzeciego i czwartego stopnia.Czy jest szansa na wyleczenie i powrot do pracy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Niewydolność serca jest poważną chorobą i ocena rokowań nie zależy wyłącznie od faktu stwierdzenia niewydolności, ale od przyczyny choroby, stanu klinicznego i odpowiedzi na leczenie. Przede wszystkim należy skontaktować się z kardiologiem prowadzącym leczenie.