Krwotok wewnętrzny spowodowany pęknięciem torbieli krwotocznej na lewym jajniku

Witam mam 21 lat. Miesiąc temu miałam krwotok wewnętrzny spowodowany pęknięciem torbieli krwotocznej na lewym jajniku(jajnik udało się uratować) po trzech tygodniach złapało mnie zapalenie wyrostka i podczas usg zarzucono mi ze jestem w ciąży co jest niemożliwe ponieważ nie wspolzyje z mężczyzną. Trzy razy robiono mi usg na którym wychodzi jak by pęcherz plodowy ale pusty w środku. Ginekolodzy nic mi nie mówią co to takiego tylko ze to"może pozostałości operacyjne".Jak sprawdzić co to dokładnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.