Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krzywa linia na penisie

Mam krzywą linie na penisie.Przekrzywiła mi się, i jedno jądro zwisa trochę bardziej przez tą przekrzywioną linię.Czy da się to jakąś wyprostować ? Nic mi nie będzie ?
ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Witam,
z opisu wynika, że to szew skórny - naturalny w tym miejscu. Wysokość zwisania jąder zależy od ułożenia w worku mosznowym i nie zawsze jest taka sama. Proszę zbadać jedynie jądra pod kątem ich wielkości - powinny być równe. W przypadku wątpliwości pozostaje wizyta u urologa.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam!
W warunkach fizjologicznych normą jest, że jedno jądro (najczęściej lewe) jest niżej niz drugie. Przekrzywienie penisa podczas wzwodu także jest odmianą normy.
Nie wiem o jaką "linię" Panu chodzi, ale jeśli jest to coś co pojawiło się niedawno, czego wcześniej nie było zalecam konsultację z lekarzem.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy