Krzywa linia na penisie

Mam krzywą linie na penisie.Przekrzywiła mi się, i jedno jądro zwisa trochę bardziej przez tą przekrzywioną linię.Czy da się to jakąś wyprostować ? Nic mi nie będzie ?
ponad rok temu

Witam,
z opisu wynika, że to szew skórny - naturalny w tym miejscu. Wysokość zwisania jąder zależy od ułożenia w worku mosznowym i nie zawsze jest taka sama. Proszę zbadać jedynie jądra pod kątem ich wielkości - powinny być równe. W przypadku wątpliwości pozostaje wizyta u urologa.
Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W warunkach fizjologicznych normą jest, że jedno jądro (najczęściej lewe) jest niżej niz drugie. Przekrzywienie penisa podczas wzwodu także jest odmianą normy.
Nie wiem o jaką "linię" Panu chodzi, ale jeśli jest to coś co pojawiło się niedawno, czego wcześniej nie było zalecam konsultację z lekarzem.