Leczenie boreliozy i skurcze w klatce piersiowej

Witam. Postaram się nie przynudzać i konkretnie opisać co się dzieje. Miałem boreliozę, leczyłem ją 1,5 roku, w tym 5 miesięcy antybiotyków, obecnie leczę jeszcze TĘŻYCZKĘ magnezem, b complex i d3. Mam jednak skurcze w klatce piersiowej, powodujące przerażenie i konieczność nabierania powietrza, dreszcz po takim zdarzeniu odbija mi się. Prowadząca mnie neurolog nie bardzo wiedziała co na to zaradzić. Dodam jeszcze że skurcze pojawiają sie przy skrętach tułowia, podnoszeniu rąk do góry.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę poziomu wit D, wapnia oraz potasu, być może jakieś leki uspokojające.
Pozdrawiam