Leczenie objawów pokrzywki

witam od 7 tyg mma pokrzywke bardzo ostra i obrzeki twarzy jezyka glowy niepomagaja zadne leki na alergie w najwyzszej dawce tylko sterydy encorton i metypred co mam dalej zrobic ,,,lekarze rozkładaja rece a ja juz nie ma sily ,prosze o odpowiedz choruje na leukopenie braki wit b 12 niedoczynnosc tarczycy i hashimodo mam 29 lat ,,,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki przyczyny nieprawidłowości. Proszę zatem udać się do lekarza.