Leczenie paliatywne i skierowanie do hospicjum

Mama dzisiaj otrzymała skierowanie do hospicjum.Miała mieć 4 naświetlania, ale po dwóch dawkach zostały przerwane Czy to już koniec, nic nie możemy zrobić? Proszę wskazać szpital, w którym mogą mamie pomóc być z nami jak najdłużej. Może jakiś inny lek? Mama2 lata po usunięciu piersi, węzłów.Leczona paliatywnie fotonami 6 MV.Otrzymała na okolicę trzonu kości ramiennej prawej dawkę 8 Gy/T. Przyjmuje Sindronat.Cierpi boli prawa ręka.Proszę pomóc!

Witam , z napisanych przez Panią danych wynika , że radioterapia fotonami 6MV - BYŁA PALIATYWNA , tzn. , że już wtedy uznano przypadek za niemożliwy do wyleczenia a podjęto jedynie działania mające zmniejszyć dolegliwości przy rozsianej chorobie nowotworowej!!! Proszę zapytać lekarzy prowadzących jakie mają możliwości podania leków uśmierzających ból. zż