Leczenie problemów z nerwami u 28-latki

Dzień dobry Mam 28lat i spore problemy z nerwami, uczucie jak by mi coś chodziło po żyłach, rwie mi mięśniami, przyspieszoną pracę serca, i jeszcze teraz za wysokie cisnienie w oczach 23, nie wiem czy można to łaczyć z jakąś chorobą. Mam te objawy od 2 lat ale nic narazie u mnie nie wykryli.

Radzę skontaktować się z psychoterapeutą, bo skoro somatycznie nic się nie pokazało, jest do pomyślenia, że te problemy mają podłoże w emocjach.