Napady gorąca, osłabienie, mdłości u 28-latki

Dobry wieczór. Proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu kiedy się denerwuje robi mi się goraco w glowie, telepie się, drze, mam wrazenie ze mdleje, slabne itd. Mam leki. Czasem mam wrazenie ze dostane udaru lub zawalu. Mam 28lat i nie wiem gdzie się udac z tym. Podstawowe badania robilam w kwietniu wszystko ok było. Zrobilam nawet rezonans głowy żeby wykluczyć guza mozgu ponieważ mam kropki kreski w oczach (mety). Cały czas czuje niepokoj o wszystko. O zdrowie i o dzieciaka najbardziej... Proszę o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie,
Najlepszym rozwiązaniem na tego typu problemu będzie udanie się do psychiatry lub psychoterapeuty. Ja osobiście polecałbym lekarza psychiatrę, który postawi odpowiednie rozpoznanie i pomoże dobrać jeżeli nie leki to wtedy odpowiednią dla Pani terapię. Co do "kropek, kresek w oczach" proszę się zgłosić do okulisty aby wykluczyć podłoże chorobowe. Pozdrawiam